WYJAZDY FIRMOWE

anchor

WYJAZDY INCENTIVE

TripYou pomaga swoim klientom korporacyjnym nawiązywać oraz wzmacniać relacje międzyludzkie poprzez organizację wyjazdów incentive. Jakościowe eventy realizujemy w oparciu o sprawdzonych i profesjonalnych partnerów oraz do miejsc, które dobrze znamy. Dbamy o każdy detal wyjazdu incentive, tak aby Wasi uczestnicy wrócili do domu z dużą dawką pozytywnych emocji.

Każda realizacja jest unikatowym, szytym na miarę  projektem, który powstaje przy ścisłej współpracy z klientem. W ten sposób gwarantujemy realizację zamierzonego celu wyjazdu.

Bezpieczeństwo uczestników imprezy oraz dbałość o każdy szczegół są dla nas priorytetem.

anchor

rekomendacje

Pani Dorota Waga profesjonalnie podeszła do naszych oczekiwań względem organizacji czasu dla naszych najbardziej wymagających klientów podczas prezentacji nowej limuzyny Klasy S w Toskanii. Kolejno z trzema grupami zaproszonych przez nas gości odwiedziliśmy wiele wyjątkowych miejsc, w których nasz pobyt organizowała i koordynowała Pani Dorota. Dobór hotelu, restauracji, odwiedzanych miejsc był dokonany ze smakiem i wyczuciem na najwyższym poziomie. Pani Dorota jest osobą bardzo komunikatywną i elastyczną, nie było dla niej spraw „nie do załatwienia” . Nasza współpraca zakończyła się bardzo dużym sukcesem wizerunkowym dla naszej firmy oraz pełnym zadowoleniem zaproszonych klientów.
Tomasz Ostaszewski
Dyrektor Marketingu i E-commerce Grupa Wróbel , Mercedes-Benz
Wyjazd zupełnie inny niż wszystkie - mieszanka zwiedzania miejsc, do których zwykły turysta nigdy sam by nie dotarł, albo nie zostałby wpuszczony, ruchowych wyzwań (raz góry, raz morze, raz joga), smakowania lokalnych potraw i win w miejscu, gdzie są produkowane. Do tego cudowna atmosfera towarzystwa, które spontanicznie kąpało się pod górskim wodospadem i na pełnym morzu. Polecam wszystkim, którzy już sporo zwiedzili i w wielu miejscach byli, ale takiej intensywnej, zróżnicowanej i pełnej atrakcji formuły jeszcze nie próbowali. Ja już czekam na kolejny wyjazd 🙂
Dominika Wojtowicz

Odkryj więcej!

Zapisz się na newsletter

Facebook
Facebook
Instagram