I PALAZZI w sercu toskanii!

Średniowieczny konwent, przekształcony w renesansową willę patrycjuszy sieneńskich. Miejsce o wyjątkowej - nawet jak na warunki toskańskie - historii! Do dyspozycji Gości park, ogród z basenem i brodzikiem dla maluchów, kort tenisowy, wiele miejsca do relaksu z kieliszkiem Chianti i wakacyjną lekturą. Każdy apartament posiada wyposażony aneks kuchenny z możliwością samodzielnego wyżywienia. Na miejscu restauracja z daniami kuchni toskańskiej oraz grillowy zagajnik, w którym można degustować tradycyjne „bistecca fiorenina”. I Palazzi to idealna baza wypadowa do wielu toskańskich atrakcji turystycznych: Florencja 75 km, San Gimignano 40 km, Volterra 50 km, wybrzeże 70 km.

CENA:
1. Apartament typu studio (2-osobowy), cena: 1659 euro.
2. Apartament z jedną sypialnią, salonem z rozkładaną sofą, aneksem kuchennym i łazienką (max 4 osoby), cena: 1995 euro.
3. Apartament z dwoma sypialniami, salonem z rozkładaną sofą, aneksem kuchennym i łazienką (max 6 osób), cena: 2366 euro.

Dostępne terminy:

1-8 lipca, 8-15 lipca, 5-12 sierpnia, 12-19 sierpnia.
Jeśli podoba Ci się ta oferta, ale nie pasuje Ci podany termin skontaktuj się z nami!

SZCZEGÓŁY

Atutem tej rezydencji jest położenie zaledwie 8 km od perły średniowiecza – Sieny oraz widok na toskańskie sielankowe wzgórza. Wszystko to w miejscu o historii sięgającej średniowiecznej republiki sieneńskiej. Wszystkie apartamenty wykończone są w toskańskim, rustykalnym stylu. I Palazzi to doskonałe miejsce do spędzenia wakacji zarówno dla pary, jak i większej grupy – do 12 osób.

Facebook
Facebook
Instagram