CERVINIA SKI PARADISE 2023

/3-9 grudnia 2023 r./
Cervinia jest jednym z największych i najpiękniejszych ośrodków narciarskich we Włoszech. Znajduje się tu 200 km tras pomiędzy Cervino i Monte Rosa. Cervinia jest połączona z włoskim ośrodkiem Valturnanche i ze szwajcarskim kurortem Zermatt. Najbardziej malowniczym stokiem jest Ventina, który ma 7 km długości i przechodzi przez lodowiec z Ventina. Stok roztacza się od Płaskowyżu Rosa aż do Cervinii. Stoki z Klein Matterhorn do Zermatt zapewniają również piękne widoki, ale są łatwiejsze niż Ventina. W tej części Alp, warunki śniegowe o tej porze roku są zawsze wyśmienite!

CENA:
Za pakiet w pokoju dwuosobowym: 1300 Euro + bilet lotniczy

Dodatkowo płatne: Dodatkowy skipass upoważniający na przejazd na stronę szwajcarską i Zermat, Ubezpieczenie od kosztów rezygnacji, w tym Covid (5,25% od ceny pakietu), Napoje w restauracji hotelowej, Wejście na basen: 20 euro za osobę, Dla osób korzystających z opcji lotu samolotem, transfer na trasie Mediolan Malpensa- Hotel White Angel- Mediolan Malpensa w cenie 110 Euro za osobę.  

UWAGA: Wyjazd przeznaczony dla osób dorosłych oraz młodzieży powyżej 15 roku życia. Osoby urodzone po 31/05/1959 (senior) oraz po 31/10/2005 (junior) upoważnione są do zniżki na karnetach narciarskich w wysokości
20 Euro. Grupa narciarska min. 16 osób.  

Zakwaterowanie

Hotel White Angel****L znajduje się Cervinii, a jego doskonałe położenie SKI IN- SKI OUT pozwala korzystać z Cervinia Ski Paradise bezpośrednio z Hotelu. Nowoczesne wnętrza, wykończone w drewnie i lokalnym kamieniu utrzymane są w stylu alpejskim. Hotel posiada kryty basen, jacuzzi, saunę, grotę solną, salę relaksu oraz centrum SPA z bogatą ofertą masaży i zabiegów kosmetycznych. Strefa fitness wyposażona jest nowoczesne urządzenia cardio. Na terenie hotelu bardzo dobrze wyposażona wypożyczalnia narciarska.

ZAREZERWUJ LUB ZAPYTAJ O SZCZEGÓŁY OFERTY:

Facebook
Facebook
Instagram